Dla kogo są mapy personalizowane?

Dla kogo są mapy personalizowane?

Internet i nowe technologie nie stanowią odpowiedzi na wszystkie potrzeby i oczekiwania. W wielu miejscach i zawodach potrzebne są tradycyjne jednak solidne i funkcjonalne rozwiązania, takie jak mapy personalizowane. Chociaż mają całą gamę zalet i wiążą się z wręcz nieograniczonymi możliwościami, nie wszyscy, którzy ich potrzebuje, wiedzą o istnieniu takiego produktu. Czym są i komu oraz do czego mogą się przydać?

Co to jest mapa personalizowana?

Mapa personalizowana to mapa wykonywana na zamówienie. Dzięki nowoczesnym technologiom takim jak druk offsetowy czy cyfrowy druk wieloformatowy oraz doświadczeniu i wiedzy profesjonalnych kartografów, możliwe jest stworzenie mapy praktycznie dowolnego miejsca, czy to w Polsce, czy na świecie. Dodatkowym atutem jest wyposażenie tego typu mapy w uzgodnione informacje, które potrzebne są zamawiającemu. Mogą nimi być powiększone nazwy miast, zaznaczenie konkretnych tras czy wyszczególnienie kodów pocztowych — wszystko czytelnie przedstawione na specjalnie wyprodukowanej, jedynej w swoim rodzaju mapie, w dowolnym formacie, układzie, czy stylu.

Mapy personalizowane dla instytucji

Wiele instytucji takich jak służby mundurowe czy administracja publiczna pracuje, wykorzystując dane dotyczące określonego terytorium. Orientacja na danym obszarze jest wtedy szczególnie ważna i pozwala uniknąć wielu nieporozumień i błędów, a także umożliwia zaoszczędzenie czasu. Wielkoformatowa mapa z konkretną gminą, miastem, powiatem czy województwem, wyposażona w najważniejsze informacje pozwoli na szybkie podejmowanie decyzji, łatwiejsze zarządzanie czy efektywniejsze działania.

Mapy personalizowane dla biznesu

To samo dotyczy wielu firm, szczególnie tych, które zajmują się logistyką, spedycją, planowaniem sprzedaży w terenie czy wysyłką. Bez czytelnej, odpowiednio dużej i mądrze przygotowanej mapy, szybkie decydowanie i kontrolowanie sytuacji jest praktycznie niemożliwe. W wielu firmach wciąż jednak korzysta się ze standardowych map, które z racji swojego uniwersalnego charakteru zawierają natłok niepotrzebnych danych i informacji. Mapa personalizowana jest natomiast “odchudzona” ze wszystkiego, co pozostaje poza zainteresowaniem konkretnego podmiotu, co w niesamowitym stopniu poprawia czytelność, a co za tym idzie, ich funkcjonalność.

Podsumowując, mapy personalizowane stanowią szereg niesamowitych możliwości, które bardzo podnoszą komfort codziennej pracy. Warto zapoznać się z ich ofertą, gdyż doświadczone wydawnictwo kartograficzne jest w stanie przekroczyć nasze najśmielsze oczekiwania wobec takiego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts