Mapy personalizowane – jakie są możliwości?

Mapy personalizowane – jakie są możliwości?

Mapy zazwyczaj zawierają ogrom informacji i nie wszystkie z nich są nam potrzebne. A gdyby tak ograniczyć je jedynie do tych, które nas interesują? Czemu nie! Mapy personalizowane dają wiele możliwości takich jak dopasowanie produktu do konkretnych wymogów klienta. Dzięki temu mamy większą przejrzystość i komfort użytkowania. Mapy na zamówienie mogą być również wspaniałą ozdobą domu osób, posiadających żyłkę podróżnika.

Jak można dostosować mapę do swoich potrzeb?

Personalizacja map daje dużą swobodę. Na życzenie klienta wiele wariantów mapy Polski – począwszy od wybranych regionów, miast, powiatów czy województw, dostępne są “od ręki”. Jeśli chodzi o mapy innych kontynentów czy państw, praca naszych doświadczonych kartografów może potrwać nieco dłużej, ale efekt zadowoli najbardziej wymagających klientów.

A co można zmienić w mapie, aby stała się unikatowa i idealna dla naszych potrzeb?  Możemy dobrać mapę w dowolnym kolorze i formacie. Zmiana rozmiaru czcionki nie stanowi żadnego problemu – duże nazwy, na przykład miast, umożliwiają wygodne korzystanie z mapy nawet z większej odległości.

Personalizowane mapy dostępne są w wielu różnych wersjach, na przykład w wersji papierowej, magnetycznej czy na pinezki.

Niektóre firmy pracują na rynkach zagranicznych. Wychodząc im naprzeciw, oferujemy mapy personalizowane w językach obcych!

Mapy na zamówienie idealnie sprawdzą się w takich placówkach. jak policja czy straż pożarna – muszą być duże, czytelne i dokładne. W innych przypadkach firma może być zainteresowana mapą przedstawiającą jedynie rzeki i jeziora, drogi europejskie czy ważne promy i linie żeglugowe. Modyfikacja tradycyjnej mapy nie stanowi dla nas żadnej trudności.

Mapa jako ozdoba wnętrza

Mapa robiona na zamówienie może być również ozdobą naszego domu! W zależności od tego jaka stylistyka dominuje we wnętrzu, ciekawym pomysłem jest wykorzystanie mapy stylizowanej – nada ona pomieszczeniu wyjątkowy, niepowtarzalny wygląd i wprowadzi podróżniczego ducha. Ta bardzo oryginalna dekoracja ścian – coraz częściej projektanci wykorzystują mapy nawiązujące do dawnych lat. Nasze mapy stylizowane wzorowane są na mapach historycznych, wykonywanych ręcznie.

Mapy personalizowane to produkty unikatowe, wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Dzięki umiejętnościom profesjonalnych kartografów i dostępowi do wysokiej jakości drukarek wielkoformatowych możemy zaproponować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują.

2 komentarze

 1. mkucharski

  Fajny taki projekt indywidualnej mapy.
  Najchętniej bym stworzył postarzaną mapę z bieżącymi granicami i miejscowościami.
  Tylko fajnie by było, aby i zewnętrzne elementy mapy: Legenda i takie takie też były w stylu retro.

  1. Redakcja

   Fajny, a jaki przydatny! 🙂 Jeśli jesteś zainteresowany taką mapą, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts