Mapa personalizowana – stworzona specjalnie dla Ciebie!

Mapa personalizowana – stworzona specjalnie dla Ciebie!

Mapa personalizowana – najkrócej mówiąc – to produkt unikatowy, dostosowany do indywidualnych wymagań klienta. Przeznaczony dla tych, których codzienna praca wymaga bezpośredniego kontaktu z mapą. W zależności od branży, stylu pracy czy profilu działalności, potrzeby użytkowników są bardzo zróżnicowane. Mapy personalizowane są właśnie odpowiedzią na ich konkretne oczekiwania.

Jak można modyfikować mapę?

W mapach personalizowanych możliwe jest wybranie konkretnego obszaru, na przykład fragmentu Polski – miasta, powiatu, gminy czy województwa, które umieścimy na naszej mapie. Ta opcja dostępna jest również dla innych regionów – Europy lub świata.

W mapach personalizowanych możemy również zmienić rozmiar, kolor i układ w taki sposób, aby zmaksymalizować wygodę użytkowania. W zależności od tego czy potrzebujemy na niej więcej szczegółów, czy też nie, możemy dopasować odpowiednią skalę mapy. W przypadku gdy korzystamy z mapy z większej odległości, bardzo dobrym rozwiązaniem jest możliwość zmiany wielkości oraz formatu czcionki.

Kolejną modyfikacją jest wybranie wariantu językowego – polskiego lub angielskiego oraz rodzaju mapy – tradycyjnej (papierowej), magnetycznej lub na pinezki. Opcji jest naprawdę dużo, a wszystko po to, aby klient otrzymał dokładnie to, czego potrzebuje.

Dla kogo są mapy personalizowane?

Wbrew pozorom bardzo wielu firmom wygodniej jest korzystać z mapy ściennej niż elektronicznej. Świetnie sprawdzą się zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, gdy nie ma dostępu do wersji cyfrowych. Bezpośrednio na niej można zaznaczać najistotniejsze informacje, co ułatwia pracę. Mapy personalizowane idealnie sprawdzą się między innymi w:

  • firmach logistycznych, spedycyjnych, transportowych,
  • urzędach,  straży pożarnej,  policji,
  • hotelach, motelach, schroniskach,
  • szkołach i uczelniach,
  • szkołach językowych.

Mapy stworzone bezpośrednio pod danego klienta są dopasowane do jego indywidualnych preferencji. Jednym słowem są “szyte” na miarę. Warto zwrócić uwagę na to, że wszelkie modyfikacje nie obniżają jakości mapy – efekt ten jest osiągany dzięki zaangażowaniu i bogatemu doświadczeniu kartografów oraz wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń drukujących.. Mapy wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są także dwustronnie laminowane, odporne na zabrudzenia i zniszczenia.

Podsumowując, mapa personalizowana to najbardziej precyzyjna mapa z dostępnych na rynku. Zaprojektowana według Twoich potrzeb i preferencji, co przyczynia się do zdecydowanego zwiększenia efektywności i komfortu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *