KONKURS! Do wygrania bajki edukacyjne

KONKURS! Do wygrania bajki edukacyjne

Na Facebooku Wydawnictwa Piętka właśnie wystartował zimowy konkurs z nagrodami! “Pokaż jak czytasz z dzieckiem” to nie tylko szansa na zgarnięcie jednej z trzech bajek edukacyjnych, ale także szlachetna inicjatywa propagująca czytanie z dziećmi. O tym, jak ważny jest kontakt z rodzicem, mówi się nie od dziś. Ale zwłaszcza teraz, w czasach, kiedy jesteśmy tacy zabiegani jest to szczególnie znaczące.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w  konkursie?

Wystarczy przesłać zdjęcie, na którym pokażecie jak czytacie z dzieckiem. Nieważne, czy to Wasze pociechy, rodzeństwo, a może kuzynostwo. Wydawnictwo Piętka chce szerzyć ideę wspólnego czytania z najmłodszymi.

Zdjęcie należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa do 26 stycznia do godziny 22:00. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 2 lutego.

Nagrody

  1. Pierwsze miejsce: Bajka edukacyjna “Mam zespół Downa”, Bajka edukacyjna “Janek jest inny” oraz Bajka edukacyjna “Sekret Laury”.
  2. Drugie miejsce: Dwie wybrane bajki edukacyjne (Bajka edukacyjna “Mam zespół Downa”, Bajka edukacyjna “Janek jest inny” lub Bajka edukacyjna “Sekret Laury”).
  3. Trzecie miejsce: Jedna wybrana bajka edukacyjna (Bajka edukacyjna “Mam zespół Downa”, Bajka edukacyjna “Janek jest inny” lub Bajka edukacyjna “Sekret Laury”).

Książki, które możecie wygrać w konkursie poruszają trudne tematy w przystępny dla młodych osób sposób. Możecie zobaczyć je w naszym sklepie internetowym: sklep.mapy.com.pl.

Zdjęcie użytkownika Wydawnictwo Piętka.

Regulamin

Regulamin dostępny jest tutaj: KONKURS “POKAŻ JAK CZYTASZ Z DZIECKIEM”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *