Mapy pamiątkowe na prezent? Zaprojektuj swoją!

Mapy pamiątkowe na prezent? Zaprojektuj swoją!

Każdy z nas stara się wyrażać swoją osobowość na wiele sposobów. Jedni robią to przez pasje, drudzy przez ubiór czy wygląd zewnętrzny, a jeszcze inni przez wystrój wnętrz. Niezależnie od formy ekspresji, zależy nam na pewnej oryginalności i indywidualności — także gdy otaczamy się tym, co wiąże się z nami i naszymi wspomnieniami. To właśnie z myślą o takich potrzebach powstał produkt, którym jest mapa pamiątkowa na zamówienie. To świetny sposób na ozdobienie wnętrza, ale również idealny i spersonalizowany prezent na różne okazje! Poznaj zalety map pamiątkowych!

Czym są mapy pamiątkowe na zamówienie?

Mapy pamiątkowe na prezent to specjalna kategoria wysokiej jakości map przygotowywanych zgodnie z wytycznymi klienta. Możliwości personalizacji jest wiele, począwszy – od wyboru przedstawionego na mapie terenu, przez układ, styl i kolor, na zaznaczeniu wybranych elementów, takich jak konkretne miejsca, trasy, zdjęcia i informacje – skończywszy. Wszystko to pozwala stworzyć bardzo atrakcyjny, unikatowy i niepowtarzalny produkt, nie tylko fantastycznie prezentujący się na ścianie, ale dzięki wysokiej jakości również służący nam przez bardzo długie lata. To świetna alternatywa dla stylizowanych map, które można znaleźć w dyskontach.

Do czego służą mapy pamiątkowe?

Wyobraź sobie, że bliskie Ci osoby odbyły niedawno ekscytującą podróż, którą zapamiętają do końca życia, np. podróż poślubną lub podróż dookoła świata. Czy istnieje lepszy pomysł na prezent niż mapa, która upamiętnia taką podróż? To wysoce spersonalizowany prezent, który z pewnością trafi w gust Twoich najbliższych — za każdym razem, kiedy na niego spojrzą, mapa przywoła wspomnienia! A w związku z wieloma możliwościami dostosowania mapy do potrzeb klienta można ją przygotować z myślą o wielu stylach wnętrz, a tym samym sprawić, że będzie atrakcyjnie prezentować się w każdym z nich!

Kupując mapę pamiątkową na zamówienie, to Ty decydujesz, jak będzie  wyglądać. Wskazujesz obszar, styl graficzny i przedstawione informacje tak, aby produkt w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Przygotowanie niepowtarzalnej mapy pamiątkowej na prezent jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki doświadczeniu specjalistów z Wydawnictwa Piętka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *