Mapy stylizowane – sposób na ciekawe wnętrza!

Mapy stylizowane – sposób na ciekawe wnętrza!

Jak zaaranżować wnętrze, aby przebywanie w nim stało się dla nas czystą przyjemnością? W jakie produkty zainwestować, by odświeżyć wygląd naszego pomieszczenia? I wreszcie – jak nadać przestrzeni unikalnego klimatu? Odpowiedź jest prosta! Stylizowane mapy ścienne to nie tylko sposób na wprowadzenie do wnętrza podróżniczego ducha, ale i oryginalna dekoracja ścienna, którą możesz wykorzystać w aranżacji swojego mieszkania.

Powrót do korzeni

Wśród dekoratorów i projektantów wnętrz już od wielu lat dużą popularnością cieszą się style nawiązujące do minionych lat. W sklepach dekoratorskich nietrudno znaleźć dodatki utrzymane w stylistyce vintage lub retro. Nasze stylizowane mapy przypominają dawne mapy, tworzone ręcznie tylko na zamówienie najbardziej zamożnych obywateli. Teraz i Ty masz możliwość posiadania takiej mapy we własnym domu!

Dbałość o każdy detal

Nasze mapy tworzone są ze szczególnym uwzględnieniem staranności i precyzji, które widoczne są w każdym, nawet najmniejszym detalu. Umieszczono na nich dokładne odwzorowanie współczesnych granic państw europejskich, rzeki, jeziora, a także najważniejsze miasta. Poszczególne nazwy geograficzne opisane są w języku polskim i angielskim. Uzupełnieniem map są ozdobne drewniane wałki u góry i na dole.

Ścienna mapa Eutopy stylizowana

Odśwież swoje wnętrze!

Nasze mapy to doskonały sposób na odświeżenie wnętrza! Sprawdzą się zarówno w biurze, jak i pokoju dziecięcym lub salonie. Będą stanowiły elegancki i szykowny dodatek, który z pewnością zaskoczy wszystkich gości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts