Wyróżnij swoją firmę i umieść ją na mapie!

Wyróżnij swoją firmę i umieść ją na mapie!

Pragniesz podbudować pozycje swojej firmy? Nie masz pomysłu na dowód wdzięczności dla swoich inwestorów? Chciałbyś w łatwy i pożyteczny sposób zareklamować swoją firmę? Przedstawimy Ci fantastyczną opcję odpowiadająca na wszystkie powyższe problemy – ofertę na zamówienie.

Powszechnie znanym i doceniamy w branży biznesowej nośnikiem informacji są mapy ścienne. Powieszona mapa na ścianie biura lub umieszczona w formie podkładki zawsze stanowi szybki dostęp do informacji o Twojej firmie. Już niemal kultowym stało się umieszczanie tworzenie map na zamówienie z informacjami dotyczącymi firmy zamawiającego.

Na rynku jest wiele możliwości i form wydruku map na których może znaleźć się Twoja firma. Poznaj je:

Mapy ścienne

To od Ciebie jako zleceniodawcy zależy jaką mapę wybierzesz – administracyjną, kodową, samochodową, wybranego przez Ciebie województwa/regionu/miasta, Europy czy świata. Zlecając wydruk mapy ściennej z Twoim logo oraz Twoim tekstem możesz ingerować w treść mapy: zaznaczać punkty na mapie, dodawać zdjęcia, umieszczać logo Twojego klienta.

Mapy składane

Wybierając taką formę mapy możesz dowolnie modyfikować wygląd całej mapy, a także jej wydanie. Możesz np. wybrać opcję dwustronnego wydruku, zaprojektować okładkę, decydować jakie punkty na mapie wyróżnić itp.

Atlasy

Tutaj możesz pomyśleć o osobnych stronach prezentujących Twoją firmę, lub Twoich klientów czy sponsorów. Możesz dodać logo czy adresy, które powinny interesować osoby, które będą w posiadaniu atlasu zamówionego przez Ciebie.

Podkładki nabiurkowe

Takie podkładki są wykonane z myślą o tym, aby były odporne na pęknięcia czy stłuczenia. Po raz kolejny z łatwością można modyfikować dane zawarte na zamówionej mapie – treści kontaktowe, zdjęcia, logo.

Korzystając z usług firm zajmujących się tego rodzajem wydrukiem, możemy być pewni, że złożone przez nas zamówienia będą potraktowane w sposób profesjonalny. Jedną z takich firm jest Wydawnictwo Kartograficzne „Mapy Ścienne Beata Piętka”. Chcąc uwiecznić swojego logo i tym samym zadbać o jego propagowanie zachęcamy do skorzystania z wyżej wymienionych opcji wydruku map, dzięki którym Twój klient już zawsze znajdzie drogę do celu – do Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts